بهترین کلینیک ایمپلنت دندان

انتخاب بهترین ها حق تمامی انسان ها می باشد زیرا تنها در این صورت است که آن ها می توانند با خیال راحت به پزشک و عملکرد وی اطمینان کنند. زمانی که حرف سلامتی به میان می آید این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. در بین تمام اقداماتی که انسان ها برای سلامتی یا زیبایی خود انجام می دهند، مسائل مربوط به دندان ها به علت آسیب های جبران ناپذیر مهم تر تلقی می شود. با وجود اینکه مرحله اخر تمام مشکلات به ایمپلنت دندان ختم می شود ، توصیه ما به شما این است که در انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان با توجه به تمام نکاتی که در ادامه از آن ها صحبت می کنیم ، حساسیت به خرج دهید.

 

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان - ایران دنتال

اهمیت انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان

برای اینکه به اهمیت این موضوع و تبعاتی که غفلت به آن به همراه خواهد داشت واقف شوید ، در ابتدا لازم است بدانید که طی این پروسه چه تغییراتی ایجاد می شود. ایمپلنت دندان که برخی ها آن را با نام کاشت نیز می شناسند، پروسه ای است که در ان پزشک به جبران دندان های از دست رفته (شکسته یا افتاده) می پردازد.
رسالت اعمال ایمپلنت دندان بر مبنای عملکرد یک دندان طبیعی بنا نهاده شده است ، یعنی همانند یک دندان واقعی دارای یک ریشه به شکل پیچ ، اباتمنت و بدنه می باشد. ریشه پیچ شکل در داخل لثه قرار می گیرد و در ادامه طی مراحل بعدی، با تدابیری که در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در نظر گرفته می شود، بدنه بعد از گذشت مدت مقرر بر روی ریشه جایگذاری می شود.
اهمیت یک انتخاب خوب خودش را در جایی نشان می دهد که اشتباه در ان، ممکن است تحلیل بافت های لثه را به همراه داشته باشد در این صورت نه تنها فرد نمی تواند از دندان مصنوعی جدید خود استفاده کند، بلکه ممکن است عملکرد سایر دندان های وی نیز با اختلال مواجه شود.

خصوصیات برجسته کلینیک خوب کاشت دندان

با توضیح اهمیت انتخاب یک کلینیک خوب شاید به این موضوع فکر کرده باشید که با توجه به چه معیارهایی یک کلینیک زیبایی خوب نامیده می شود. در ادامه به توضیح این فاکتورهای موثر پرداخته ایم:

 • وجود متخصصان با تجربه
  پزشکانی که در حوزه زیبایی دندان ها مشغول به فعالیت هستند کورس های تحصیلی متفاوتی را نسبت به دندان پزشکان معمولی پشت سرمی گذارند. بر همین اصل بسیار اهمیت دارد که شما به شخص متخصص در این زمینه مراجعه کنید. انجام ایمپلنت دندان در یک مرکز مجهز تحت نظر یک پزشک متبحر، نتایج دلخواه شما را خلق می کند.
 • موقعیت جغرافیایی بهترین کلینیک ایمپلنت دندان
  یک مرکز ایمپلنت دندان خوب در نقطه ای واقع می شود که دسترسی مراجعین به آن آسان باشد. هر چقدر هم که متخصصان مشغول به فعالیت در کلینیک متبحر باشند، عموم مردم اغلب ترجیح می دهند راهی را طی کنند که رفت و آمد برایشان دشوار نباشد و یا در اسرع وقت بتوانند با پزشک ارتباط برقرار کنند.
 • محیط آرام
  کلینیک های پرطرفدار اصولا در مکانی واقع شده اند که علاوه بر دسترسی اسان، ارام و دور از ازدحام هستند. البته تمیزی محیط داخل آن نیز از دیگر فاکتورهایی است که همواره مد نظر مراجعین قرار دارد.
 • وجود پرسنل و کادر درمانی مجرب
  اولین مشخصه از بهترین کلینیک ایمپلنت دندان، نحوه برخورد کارکنان با مراجعه کنندگان می باشد. رفتار پرسنل مجرب همواره مبتنی بر مهربانی و صبر می باشد، آن ها پس از گوش دادن دقیق به صحبت های مراجعین آن ها را راهنمایی و سپس وقت ویزیتی را برایشان تعیین می کنند.

نکات مهم در انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان

در این قسمت از مقاله به نکاتی اشاره کرده ایم که با توجه به آن ها می توانید از خوب بودن کلینیک مورد نظر اطمینان حاصل کنید. مواردی که می بایست در انتخاب مرکز تخصصی ایمپلنت دندان مد نظر داشته باشید عبارتند از:

 1. رضایت سایر مراجعه کنندگان : برای آگاهی از این موضوع دو راه پیش روی شما قرار دارد، اول اینکه به صورت مستقیم در محل مورد نظرحضور پیدا کنید و از رضایت افراد حاضر در محل آگاه شوید. دوم اینکه با جستجو در اینترنت و دیدن نمونه کارهای قبل و بعد نسبت به تخصص پزشک حاضر در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان، اطمینان حاصل کنید.
 2. به روز بودن تکنیک مورد استفاده: سنگ بنای پیشرفت علم و دانش بر مبنای راحتی انسان ها بنا نهاده شده است، در واقع محققان راهی را در پیش می گیرند که در ان در مدت زمان کوتاه و با کمترین عوارض فرد درمان می شود. درست است که امروزه بسیاری از روش هایی که قبلا استفاده می شده است به طور کامل منسوخ نشده، اما همیشه راه های بهتر و جایگزین وجود دارد. متخصصان در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان می بایست از جدیدترین روش و حتی متریال برای رفع مشکل مراجعه کننده، استفاده کنند.
 3. استفاده از دستگاه های به روز : به روز بودن تنها به تکنیک درمانی منتهی نمی شود، بلکه لازم است از ابزارهایی در راه ایمپلنت دندان بهره جست که جدید باشند. در این صورت احتمال بروز خطا و عوارض جبران ناپذیر به حداقل میزان خود می رسد.

تذکر: کسب اطلاعات لازم در رابطه با موارد ذکر شده همگی با جستجو کردن در اینترنت میسر خواهد بود، در این راه می توانید نظر چند متخصص دیگر را نیز جویا شوید.

ویژگی های متخصص در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان

داشتن تخصص، تنها شرط لازم برای تکیه بر عملکرد پزشک نمی باشد. ایشان علاوه بر ارائه مدارک معتبر، می بایست از ویژگی رفتاری و حرفه ای مناسبی نیز برخوردار باشد.منظور ما از عنوان کردن چنین موضوعاتی عبارت است از:

 • ویژگی های رفتاری
  پزشک متخصص می تواند با مراجعه کننده ارتباط برقرار کند و پس شنیدن صحبت های او با دقت ، بهترین مشاوره یا پلن جراحی را ترتیب دهد. ایشان فضایی را ایجاد می کند که بیمار به راحتی بتواند از خواسته خود و مسائلی که با آن دست و پنجه نرم می کند صحبت کند.
  سعی بر استفاده از ساده ترین راه ها دارد و پروسه را پیچیده جلوه نمی دهد. متخصص حرفه ای در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان، یک نسخه را برای همه افراد در نظر نمی گیرد و تنها پس از معاینه دقیق دهان به طور مستقیم و ارزیابی تصاویر رادیوگرافی، پلن مناسبی را برای وی تعریف می کند. ایشان از گزینه های پیش رو مراجعه کننده صادقانه صحبت می کند و در صورتی که درخواست مراجعه کننده با یک روش ساده تر و هزینه کمتر قابل حل باشد، آن را توضیح می دهد.
 • ویژگی های حرفه ای
  میزان مهارت و سرعت بالای متخصص در هنگام انجام کاشت ایمپلنت، از ویژگی های حرفه ای ایشان محسوب می شود. لازم است دست های پزشک سرعت و مهارت بالایی داشته باشد؛ زیرا حفره های موجود در دهان کوچک بوده و برای انجام ایمپلنت به هماهنگی بیشتر بین دست و ابزار نیاز دارد.
  به روز بودن و آشنایی با جدیدترین فنون و روش های به کار برده شده در زمینه دندان پزشکی از دیگر ویژگی های مورد نیاز برای همه پزشکان می باشد. به عبارت ساده تر تنها داشتن مدرک کافی نیست، لازم است متخصص در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان اطلاعات خود را به روز نگه دارد و با روش ها و شیوه های جدید برای درمان ایمپلنت آشنا باشد و اطلاعات جدیدی را مرتبا در این زمینه دریافت کند.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها